Dom

GS Technology (Guangzhou) Co., Ltd profil firmy

profil firmy

GSKJ jest profesjonalnym wiodącym producentem nadmuchiwanego dmuchanego zamku, domu do skakania, nadmuchiwanych zestawów, nadmuchiwanych zjeżdżalni, nadmuchiwanych gier sportowych, parku wodnego, nadmuchiwanych zabawek wodnych, nadmuchiwanych reklam, nadmuchiwanych modeli, toru powietrznego, nadmuchiwanej deski surfingowej, nadmuchiwanych łodzi i innych pontonów, oraz możemy zapewnić bezpłatne dostosowywanie i projekty dla klientów, postaramy się jak najlepiej, aby zadowolić wszystkich jest naszą misją, najwyższa jakość jest naszym obowiązkiem. Znajdujemy się w pięknym mieście Guangzhou w Chinach, zapraszamy do odwiedzenia nas w dowolnym momencie. Współpracujmy z korzyścią dla wszystkich.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Historia firmy

 

HOP JUMP to marka GSKJ Technology, od 2007 roku skupiliśmy się na badaniach i rozwoju oraz produkcji domów do skakania, zestawów do skakania, pontony dla dzieci, nadmuchiwanych zjeżdżalni wodnych, nadmuchiwanego toru przeszkód, nadmuchiwanego namiotu i nadmuchiwanych reklam.

 

W 2015 roku założyliśmy międzynarodowy dział sprzedaży i zespoły projektowe w Kantonie, a nasze nadmuchiwane produkty były do ​​tej pory sprzedawane w ponad 102 krajach, a najwyższa jakość zdobyła wysokie recenzje od naszych klientów.

 

W 2017 roku powstała nasza firma oddziałowa w Shenzhen i zaczęliśmy więcej eksplorować w dziedzinach technologii, które zwiększają techniki produkcji i zbudowaliśmy większą współpracę z większą liczbą klientów w różnych krajach i obszarach.

 

W 2021 roku założyliśmy fabrykę oddziałów w Guangzhou i sprawiliśmy, że produkty będą bardziej profesjonalne, a także uruchomiliśmy nową linię produkcyjną do wysadzania desek surfingowych, torów powietrznych i nadmuchiwanych łodzi.

 

Po przejściu Covid-19 założymy oddział w USA i oddział w Wielkiej Brytanii, zapewnimy więcej dobrych usług większej liczbie klientów i będzie to znacznie łatwiejsze i wygodniejsze dla klientów z Europy i USA, proszęczekać na dalsze informacje.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : GSKJ

Ilość pracowników : 50~150

Coroczne wyprzedaże : 3 million-10 million

Rok założenia : 2007

pc Export : 70% - 80%